Wiaty garażowe

Wiaty garażowe

Projektujemy nowoczesne wiaty garażowe

Wiaty garażowe doskonale zastąpią garaż, zabezpieczając Twój samochód przed gradem, słońcem i innymi atmosferycznymi zagrożeniami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na garaż w domu, a chcieliby, aby ich samochód był zabezpieczony przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Ponadto wiaty garażowe pięknie prezentują się na tle ogrodu, czy domu. Nasze systemy zadaszeń dają przeróżne możliwości organizacji i aranżowania przestrzeni wokół Twojego domu. Dzięki lekkiej i łatwej w montażu konstrukcji z paneli aluminiowych, można stworzyć przestronne i nowoczesne wiaty garażowe.

wiaty garażowe

Nasze realizacje

Skorzystaj z naszego formularza wyceny.
  • ekspresowo wycenimy Twój projekt
  • świadczymy kompleksowe usługi więc sprawdź naszą pełną ofertę
  • jeśli nie wiesz co wybrać – skontaktuj się z nami, posiadamy doświadczenie, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Wykonaliśmy tysiące realizacji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami.
  • w ciągu kilku dni otrzymasz od nas projekt wiaty garażowej
  • na każdym etapie współpracujemy razem z Tobą

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu po montaż.
  • montaż trwa przeważnie maksymalnie 2 dni robocze
  • świadczymy usługi na terenie całej Polski i Niemiec

Skorzystaj z szybkiej wyceny !

Świadczymy kompleksowe usługi indywidualny projekt oraz ekspresowy montaż

Zaprojektowane przez nas aluminiowe wiaty tworzą schronienie dla jednego, kilku, a nawet kilkunastu samochodów. Rozmiar wiaty jest w pełni uzależniony od Twoich oczekiwań. Praktyczne aluminiowe wiaty mogą stanowić odrębną konstrukcję lub integralną część przyłączoną do budynku. Dopasowujemy projekt pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Aluminiowe wiaty są przede wszystkim zaprojektowane dla samochodu i jego ochrony przeciw niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość wykonania, ale również estetyczny wygląd. Nowoczesne wiaty garażowe projektujemy z myślą o domach jednorodzinnych, biurach, a także sklepach, galeriach handlowych czy restauracjach. Możliwości jak wykorzystać przestrzeń wiaty są prawie nieograniczone.

Wycena

 

Śledź nasze social media