Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów – Twój taras, balkon lub ganek zyska zupełnie nowe oblicze

Zadaszenia tarasów – Nowoczesne i Tradycyjne

Pracujemy na najlepszych materiałach, dzięki którym zbudowane zadaszenia tarasów doskonale spisują się przez lata i są odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych od deszczu i wiatru przez promienie słońca, aż po opady śniegu. Możliwości konstrukcyjne ogranicza tylko Twoja wyobraźnia !

Zadaszenie tarasu to bardzo dobre dopełnienie przydomowych ogrodów lub zaciszu własnego domu. Oferujemy system zadaszenia z aluminiowej konstrukcji, a poliwęglanowe oraz szklane płyty tworzą elementy zabezpieczające przed deszczem. Tego typu zadaszenie tarasu charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunku atmosferyczne.

Skorzystaj z naszego formularza wyceny.
  • ekspresowo wycenimy Twój projekt
  • świadczymy kompleksowe usługi więc sprawdź naszą pełną ofertę
  • jeśli nie wiesz co wybrać – skontaktuj się z nami, posiadamy doświadczenie, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Posiadamy doświadczenie, wykonaliśmy tysiące realizacji. Skontaktuj się z nami.
  • w ciągu kilku dni otrzymasz od nas projekt
  • na każdym etapie współpracujemy razem z Tobą

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu po montaż.
  • montaż trwa przeważnie maksymalnie 2 dni robocze ( czas trwania uzależniony jest od wielkości zadaszenia )
  • montujemy zadaszenia na terenie całej Polski i Niemiec

Zadaszenia tarasów, ganków, balkonów

Świadczymy kompleksowe usługi indywidualny projekt oraz ekspresowy montaż

Zadaszenia tarasów mogą być nowoczesne, ale również tradycyjne. Dopasowujemy projekt pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Tworzymy zadaszenia z najwyższej jakości aluminium, która może łączyć się z innymi materiałami.

Wycena

Zadaszenia tarasów z pokryciem z poliwęglanu

Zadaszenia tarasu – Nowoczesne i Tradycyjne

Elementem tworzącym całe zadaszenia tarasów są płyty poliwęglanowe dwukomorowe o grubości 16 mm. Te płyty są bardzo wytrzymałe oraz bardziej odporne na wiatr, deszcz czy grad niż szkło. Są w pełni odporne na uderzenia oraz zarysowania, a dodatkowo ich konstrukcja jest bardzo lekka. Nasze zadaszenia wykonane z płyt poliwęglanowych łatwo utrzymać w czystości, a ich przepuszczalność światła jest porównywalna do przepuszczalności szkła. Dzięki temu, że płyty poliwęglanowe posiadają wysoki stopień przepuszczalności światła, możliwa jest hodowla roślin pod zadaszeniem. Zadaszenia wykonane są z płyt poliwęglanowych oraz aluminiowych profili wygląda nowocześnie oraz elegancko.

Zadaszenia tarasu z pokryciem z poliwęglanu

Wysokiej jakości szkło VSG

Zadaszenia tarasów wykonane z wysokiej jakości szkła VSG, jest bardzo odporne na uderzenia, oddziaływanie termiczne oraz gwałtowne zmiany pogody. Dodatkowo dzięki zastosowaniu folii, w razie pęknięcia szkło nie rozsypuje się. Folia ochronna tłumi hałas oraz ogranicza napływanie promieni UV. Zadaszenia aluminiowo-szklane nie wymagają konserwacji co pozwala cieszyć się dobrym wyglądem tarasu na bardzo długo.

Nasi wykwalifikowani specjaliści zaprojektują oraz wykonają zadaszenia tarasów na wymiar w idealnie dopasowanej wielkości oraz kolorystyce aluminiowych profili, dzięki temu Twój projekt będzie indywidualny i wyjątkowy.

Zainspiruj się 

Nasze realizacje

 

Śledź nasze social media